Sigorta Hizmetleri

Araç Sigortası

Aracınızı her koşulda garanti altına alın. Aracınızın başına gelebilecek olumsuzlukları bertaraf edin.

Geleneksel Trafik Sigorta'larının güvence limitleri sınırlıdır.

Trafikte seyrederken üçüncü şahıslara olan sorumluluğunuzun yüksek limitlerle güvence altına alınmasını isteyen bir araç sahibiyseniz veya otobüs ya da minibüs gibi araçlarla seyahat hizmetleri veriyorsanız, ayrıca İhtiyari Mali Mesuliyet - Ferdi Kaza Sigortası yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Özellikle toplu taşıma yapan seyahat şirketleri, daha büyük riskler ve sorumluluklarla karşı karşıyadır.

Trafik Sigortası'nın yetersiz kaldığı durumlarda, İhtiyari Mali Mesuliyet - Ferdi Kaza Sigortası devreye girecek ve maddi sonuçları en ağır sorumlulukları sizin yerinize üstlenecektir.


Hemen Teklif Al

Konut Sigortası

Evinizden mutluluğu hiçbir olumsuz koşul alamaz.

Evimiz, birçoğumuz için hayatımızın en önemli yatırımlarından biridir. Bu yatırımı olası hasarlar ve doğal afetlere karşı güvence altına almak ve evinizde ilk günkü huzurla, güle güle oturmanızı sağlamak için Ardıçlar Sigortacılık ve Aracılık Hizmetleri A.Ş.'nin aracılık etmiş olduğu sigorta şirketleri tarafından dizayn edilen

“Konutlar İçin Çağdaş Güvence Sigortası” ile; evinizi yangından hırsızlığa, sel ve su baskınlarından yıldırım çarpmalarına, kira kaybından uçak çarpmalarına kadar, dilediğiniz her türlü riske karşı güvence altına alabilirsiniz.


Hemen Teklif Al

Sağlık Sigortası

Neden Aksigorta Bireysel Sağlık Sigortası Yaptırmalıyım?

Çünkü Aksigorta Bireysel Sağlık Sigortası özel şartlar kapsamında size dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar,sigortanızı ihtiyaçlarınıza göre kendiniz oluşturursunuz. Mesela en geniş ve katılım payı olmayan paketi alırsanız;

Herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ihtiyacınız olan teşhis ve tedavi masraflarını dünyanın her yerinde karşılar. İster ayakta, ister yatarak; tüm tedavi masraflarınızı öder. Size Aksigorta’nın geniş anlaşmalı kurum ağından dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Hamilelik ve doğum harcamalarınızı, göz ve diş tedavilerinizi öder.


Hemen Teklif Al

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bugünden birikim yapmaya başlayın, emekliliğinizde rahat edin!

Bireysel emeklilik sistemi, düzenli birikim yaparak çalışma döneminizdeki hayat standardınızı emeklilik döneminizde de sürdürebilmenizi sağlamaya yardımcı bir tasarruf ve yatırım sistemidir.

Siz de geleceğiniz için bugünden harekete geçerek ihtiyaçlarınıza uygun olarak oluşturduğumuz planlarımızı inceleyebilirsiniz.


Hemen Teklif Al

Sigorta Acenteliklerimiz

© 2015 Ardıçlar Sigortacılık ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kornea